Hírek  --  Hírek  --  GYTK Hírarchívum  --  SZTE GYTK 2010. november
SZTE GYTK 2010. november

DSC_1018_2

A Gyógyszerésztudományi Karon október 14-én adták át az új tangyógyszertárat.

Címkék: Novák IstvántangyógyszertárGYTK

Tiop-gytk-fo

Öt az oktatást és a kutatás során egyaránt használt nagyműszert vásárolt az SZTE Gyógyszerésztudományi Kara, a 189 millió forintos vételár 90 százalékát uniós támogatás fedezte, a 20 millió forintnyi önrészt pedig az Egis Nyrt. biztosította.

nyilt_nap_2010

Összevont egyetemi nyílt nappal várták november 25-én a középiskolás diákokat és tanáraikat a József Attila Tanulmányi és Információs Központban, melyen a Szegedi Tudományegyetem (SZTE) valamennyi kara képviseltette magát.

A Szegedi Tudományegyetem Gyógyszerésztudományi Kar, a Gyógyszertechnológiai Intézet és a SZAB Gyógyszerészeti Szakbizottsága tisztelettel meghívja Önt 2010. november 25-én 14 órára a Gyógyszertechnológiai Intézet Reológiai Munkacsoportja 45 éves fennállása alkalmából és a 70 éves Prof. Erős István tiszteletére rendezett tudományos ülésre.

Student Life

Csak az ELTE előzi meg a Szegedi Tudományegyetemet az Országos Felsőoktatási Információs Központ és a Heti Világgazdaság által készített kiválósági listán.

Címkék: Hírek
2010. november 11.

egyetem_napja_meretAz SZTE díszdoktora lett Danilo Türk szlovén köztársasági elnök

A sikeres egyetemek hozhatják meg a sikert az ország számára is – hangsúlyozta Szabó Gábor rektor a Szegedi Tudományegyetem Napja alkalmából rendezett ünnepi szenátusülésen, melyen számos kitüntető címet és elismerést adtak át. Danilo Türk szlovén köztársasági elnököt az egyetem díszdoktorává fogadták.