Hírek  --  Hírek  --  GYTK kiemelt hírek
GYTK kiemelt hírek

cover

A Szegedi Tudományegyetem Füvészkertjének szervezésében 2015. június 27-28-án másodízben került megrendezésre a Szegedi Levendula Napok.

A két kar dékánja aláírta a megújított együttműködési megállapodást

TIK_tanulok_kiemelt_nagy

Hét tudományterületen is a világ legjobb egyetemei közé került az SZTE. A QS friss tematikus világrangsorán a szegedi eredmények kommentálására kértük az SZTE és a 4 érintett kar vezetőjét.

2015. április 30.

international_flags_cut

2015. április 30-án elindult a GYTK első angol nyelvű honlapja

otdk_740-400b

A Budapesten megrendezett XXXII. OTDK-án az Orvos- és Egészségtudományi Szekcióban 12 gyógyszerészhallgató összesen 6 tagozatban képviselte Karunkat. Az oktatók közül Dr. Aigner Zoltán, Dr. Szakonyi Zsolt illetve Dr. Zupkó István kaptak felkérést különböző szekciókban folyó előadások minősítésére.

IMG_9876_1b

A szakértő zsűri előtt zajló hallgatói versenyen jól szerepeltek a szegedi gyógyszerészhallgatók. A három szegedi résztvevőből, Bordás Nóra V. évfolyamos gyógyszerészhallgató I. helyezést ért el. Gratulálunk Nórának, a szegedi hallgatóknak és nem utolsó sorban a felkészítő oktatóknak!

nemzetkozi_kult_kiemelt

Nemzetközi Kulturális Estet rendeztek a Szegedi Tudományegyetemen. A TIK-beli programon hazai és külföldi egyetemistáknak nyílt lehetősége egymás kultúrájának a megismerésére.