Hírek  --  Hírek  --  GYTK Hírarchívum  --  SZTE GYTK 2011. február

Nyerj egy digitális fényképezőgépet!

virag

Pályázat középiskolásoknak!

2011. február 16.

A Szegedi Tudományegyetem Gyógyszerésztudományi Kara pályázatot hirdet középiskolások és szakiskolások részére „A kábítószerek veszélyei” címmel.

Választható témakörök:

A kokain hatásai és használatának veszélyei

A fenciklidin hatásai és használatának veszélyei

Drogok a diszkóban: gamma-hidroxi-butirát (GHB)

A pályázatra 9-12-es, (1-4 osztályos) tanulmányokat folytató diákok pályaműveit várjuk. Csak egyéni jelentkezés lehetséges.

A pályázat formai követelményei:
Minimum 10, maximum 25, A/4 oldal, dupla sorközzel. A pályázat címlapjának tartalmaznia kell a pályázat címét, a pályázó nevét és iskoláját.

Pályázat beadásának határideje: 2011. április 15.

A pályázati anyagokat pdf formátumban az alábbi e-mail címre várjuk:

office@pharm.u-szeged.hu

Az e-mailben kérjük megadni a pályázó telefonos elérhetőségét.

A beérkezett pályázatokat 2011. április 30-ig elbíráljuk és a három legjobb pályázatot díjazzuk. Az érintetteket e-mailben értesítjük.

I. díj digitális fényképezőgép
II. díj ajándékutalvány
III. díj ajándékutalvány

További információ: Dr. Lantos Ilona hivatalvezetőtől, az office@pharm.u-szeged.hu e-mail címen vagy a 62-545-022 telefonszámon kérhető!

A pályázat a TÁMOP-4.2.3.-08/1-2009-0015 program keretében valósul meg.