Hírek  --  Hírek  --  GYTK Hírarchívum  --  SZTE GYTK 2013. január

cimlap

A GYTK-n készült C-vitamint szedték a látogatók az Educatio kiállításon

2013. január 22.

IMG_5059Az Educatio kiállítás két napján, pénteken és szombaton többszázan keresték fel a Gyógyszerésztudományi Kar standját. A látogatókat Szűcs Henriett Diána PhD hallgató, Kuruczleki Nóra hallgató és Gáspár Róbert dékánhelyettes tájékoztatta a szegedi lehetőségekről és a képzésről. Az érdeklődök többsége az államilag finaszírozott helyekről és a várható pontszámokról szeretett volna bővebb információt kapni. Nagy volt a roham, szinte megállás nélkül jöttek a középiskolások és a szülők, nagyszülők is, valamint a középiskolai tanárok. Az informálódás mellett mindenki kari ajándékokkal lett gazdagabb, a legtöbben tollal és a Kart bemutató kiadvánnyal, a szerencsésebbek relax labdával, vagy akár bögrével is távozhattak.

IMG_5069

Az idei Educatio kiállítás különlegessége volt, hogy az egyetem standon, mely magába foglalta mind a 12 kart a látogatók egy-egy, a GYTK Gyógyszertechnológiai Intézetében készített C-vitamin kapszulát kaptak, mely jelképezte az elmúlt Szent-Györgyi évet és persze jól jött az influenza szezon előtt is.

Educatio 2013
Az Educatio kiállításon készült pénteki képek