Hírek  --  Hírek  --  GYTK Hírarchívum  --  SZTE GYTK 2013. június

Szaúdi vendégek a Gyógyszerésztudományi Karon

cimlap

A Kar vezetői rövid megbeszélésen és kari bemutatón fogadták a szaúdi küldöttséget

2013. június 07.

A Szegedi Tudományegyetemre látogató szaúdi küldöttség 4 tagja, Dr. Samer M. Alaqeel, Dr. Abdulllah A Al-Qahtani, Dr. Tarik M. Al Jebreen és Dr. Khaled Karim rövid látogatást tett a Gyógyszerésztudományi Karon is. A küldöttséget a Prof. Dr. Hohmann Judit vezette GYTK Dékáni Tanács fogadta. A szívélyes hangú megbeszélésen rövid előadásban került bemutatásra a Karon folyó képzés, megtekintettek néhány, az oktatás szempontjából jelentős oktatóteremet és a tangyógyszertárakat. A tárgyalás végén mindkét fél kifejezte reményét, hogy a közeli jövőben szoros együttműködés alakulhat ki, melynek eredményeként szaúdi diákok kezdhetnék tanulmányaikat a GYTK-n és sor kerülhet oktatók cseréjére is.

A látogatáson készült képek megtekinthetőek az alábbi képgalériában.

saudi_visit_Szeged_pharmacy
A szaúdi küldöttség látogatás a GYTK-n 2013. június 03.

A szaudi küldöttség SZTE-n történő látogatásáról itt lehet bővebben olvasni.